Працевлаштування від компанії "Сек'юріті Хаб"

09:49, 13-09-2019

Шановні студенти та магістранти Державного університету телекомунікацій!!

Молода компанія «Сек'юріті Хаб», яка вже має постійних замовників і впроваджені проекти, в т.ч. проекти житлових комплексів, торгово-розважальних закладів офісних центрів та інш. запрошує на роботу  талановиту молодь. Досвід і знання гарантуємо!!!

Компанія шукає кандидатів на посаду Монтажника СКС

Наша адреса: Коломийський провулок, 17/31А

Основні напрямки діяльності: комплексні системи безпеки, телекомунікаційні мережі, дистрибуція обладнання.

Для вас: участь в цікавих проектах по розробці комплексних систем безпеки, професійне зростання, тренінги, можливість технічного навчання, офіційне працевлаштування. Пристойну і стабільну заробітну платню гарантуємо

Вимоги:

• Знання основ побудови силових і слабкострумових мереж!
  • Обов’язковою умовою є акуратність, порядність, сумлінне ставлення до роботи.
  • відповідальність, старанність;

Обов’язки:

• Монтаж, установка, наладка систем відеоспостереження, контролю доступу, домофонних систем.
  • Виїзди, як в складі монтажної бригади, так і самостійно на об'єкти замовника;
  • Усунення можливих несправностей і поломок.

Якщо Вас зацікавила дана вакансія, будь ласка, надсилайте своє резюме.

Всі документи, надіслані нам, є суворо конфіденційними. Кандидати, які пройдуть попередній відбір за резюме, будуть запрошені на співбесіду.

Резюме просимо направляти на електронну адресу: tatyana@viatec.ua