Кафедра «Систем інформаційного та кібернетичного захисту» визначила перспективний план розвитку на період 2019 – 2023 рр.

13:02, 13-09-2019

Завідуючим кафедрою «Систем інформаційного та кібернетичного захисту», Шукліним Германом Вікторовичем, визначено перспективний план розвитку на період 2019 – 2023 рр. відповідно до курсу інноваційного навчання студентів, впровадженого в Державному університеті телекомунікацій. Згідно плану розвитку кафедри буде виконано наступне:

• створення наукової школи «Теорія і практика захисту інформації на об’єктах інформаційної діяльності та в інформаційно – телекомунікаційних мережах»;
  • участь та проведення конференцій (НІСТ 2019 «Наукоємні технології в інфокомунікаціях», Весняний буткамп української спільноти академій Cisco-17-18, IBM Security day 2019, XXIII Міжнародна виставка індустрії безпеки «Безпека 2018», SECURITY HUB на MUK EXPO 2019, студентські конференції);
  • підготувати до друку видання «Управління інфокомунікаційними мережами зі змінними структурами»;
  • співпраця з державним центр кіберзахисту та протидії кіберзагрозам ДССЗЗІ України, приватним підприємство «РІАС», ТОВ «ЕПОС», ТОВ «ЛУЧ», ПрАТ НВП «Червона Хвиля», з Міжнародною академією кіберзахисту, з навчально – виробничим комплексом «Інформаційно – комунікайні системи», ТОВ НДІ «Автопром», ТОВ «НПО Інфотех», IBM,CISCO, ESET.
  • дослідницька інфраструктура ТОВ «Барьер»;
  • інноваційна та виробнича інфраструктура (лабораторія 1 «технічні системи захисту» -проведення радіомоніторингу та комплексної системи захисту, лабораторія 2 «імітаційне моделювання технічними системами захисту» - комп’ютерне моделювання радіомоніторингу, охоронно – пожежних сигалізацій, відеоспостереження, ігрового моделювання комплексних систем захисту інформації на основі теорії конфліктів);
  • визначено пріоритетні тематичні напрямки для ЗВО на період 2019 – 2023 рр.

Завдяки визначеному плану розвитку кафедри, відповідно впровадженому інноваційному навчанню студентів в Державному університеті телекомунікацій, у випускників унірситету є всі шанси на отримання першого перспективного місця працевлаштування.