Художній маркетинг: оманливі назви і високе мистецтво, або як вже з першого курсу студенти-маркетологи пізнають таємниці історії

11:11, 14-09-2019

12 вересня студенти – маркетологи ознайомилися с високим рівнем образотворчого мистецтва під час екскурсії до філії Київської національної картинної галереї «Шоколадного будиночку», відомої пам’ятки культури та історії.

Незважаючи на апетитну назву, в цей сонячний вересневий день групі МРД-11 не вдалося виявити тут будиночків, яким було б саме місце в "Чарлі і Шоколадній Фабриці" - хоч фасад своїм кольором і шовково-шоколадною текстурою так і вабив на хоч один укус, цілком заслужений після непростого підйому бульваром Шевченка :)

Але вміст вкрай вразив: всередині було настільки дивовижне дисонансне поєднання всіх можливих архітектурних стилів 19-20 століття - від модерну (так схожого на твори Альфонса Мухи) до новоросійського стилю. І трохи складно уявити, що ця будівля не завжди була «інтер'єрним» музеєм, і що в ньому, дійсно, раніше хтось жив на постійній основі. Ще дивніше факт того, що колись ця будівля була РАГСом. Екскурсоводи розповіли цілу безліч цікавих фактів про це місце - аж до того, що, виявляється, це "маєток" побудував купець-меценат, який також дав життя безлічі інших будівель в Києві і навіть першого водопроводу.

Завжди цікаво зануритися у минуле - тому група продовжила свою ходу старою бруківкою центральних вулиць Києва з безліччю цікавих будівель, які залишилися у майже первозданному вигляді ще з часів СРСР - як, наприклад, будівля Національного Банку, заснованого на рік отримання Україною Незалежності.