Чергове засідання студентського гуртка "Соціальні студії"

11:47, 16-09-2019

Із 2016 року при кафедрі документознавства та інформаційної діяльності функціонує студентський науково-практичний гурток "Соціальні студії". Керівники гуртка – доценти Ліна Стороженко й Тетяна Сидоренко. Усі охочі студенти можуть долучитися до нього. Під час занять гуртка студенти знайомляться з технологіями написання PR-текстів, самі вчаться їх писати; обговорюють останні наукові та практичні дослідження у сфері public relations. У невимушеній доброзичливій атмосфері студенти різних курсів вчаться робити публічні виступи.

Мета гуртка - поглибити знання студентів про формування соціальної сфери суспільства, зокрема влив пропаганди, агітації, реклами на громадську свідомість, роль освіти, економічного розвитку держави, віку, статі, сім’ї в сприйманні інформації. Діяльність гуртка "Соціальні студії" підпорядкована інноваційному змісту навчання в Державному університеті телекомунікацій: студенти інформаційні аналітики й документознавці вже з першого курсу вчаться писати іміджеві статті, байлайнери, рекламні оголошення та ін. Усі набуті знання й уміння, сформовані компетенції будуть затребувані в подальшій професійній діяльності.

13 серпня 2019 року під час чергового засідання гуртка "Соціальні студії" обговорювався добір матеріалу до студентського часопису "Students_life". Протягом попередніх років результатом роботи гуртка був вихід студентської газети. Оскільки газета має обмежені можливості, то постійні члени гуртка порушили питання про розширення формату – створення студентського альманаху. Ця пропозиція буде обговорюватися із завідувачем кафедри С. М. Петькун.

Т. Сидоренко запропонувала написати, як минає місяць навчання - "курс молодого бійця" - у першокурсників, із якими труднощами зіткнулися, що подобається. Вероніка Годзь, студентка 4 курсу, запропонувала написати статтю про особливості навчання в магістратурі, необхідність здобуття цього освітнього рівня та переваги диплома магістра під час працевлаштування. Валя Фомнюк, студентка 2 курсу, внесла пропозицію започаткувати рубрику, де б надавалася інформація про викладачів із профільних дисциплін. Ліза Цапко, студентка 4 курсу, запропонувала в рубрику про студентські захоплення виставити фото картин по цифрах, авторами яких є наші студенти.

Засідання гуртка "Соціальні студії", що діє при кафедрі документознавства та інформаційної діяльності, було дуже змістовним. Плани обговорили на цілий навчальний рік – можна діяти.