Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Нова монографія англійською

Науковим колективом кафедри БЖД та ФВ Державного університету телекомунікацій була опублікована монографія англійською мовою «Safe work of an IT-specialist. Or how to determine your sensitivity to the EMR radio frequency range?», в якій були визначені шляхи щодо забезпечення безпеки праці для ІТ-спеціалістів.

В даній монографії представлені результати експериментальних досліджень впливу ЕМВ радіочастотного діапазону на центральні та вегетативні механізми регуляції гомеостазу людського організму.

Електромагнітна безпека є актуальною проблемою сьогодення, тому книга буде корисною не тільки для фахівців, але й для студентів, які вивчають основи адаптації організму людини, в умовах все зростаючого екологічного тиску. Основні положення книги внесені до лекційного матеріалу з екології, БЖД та охорони праці.

Більш детально з матеріалом публікації можна ознайомитись за посиланням: https://www.lap-publishing.com

Оцініть новину:
3

Читайте також

Людина все життя вчиться, дізнається щось нове. Ось і викладачі нашої кафедри, завжди йдуть в ногу з часом. На цьому тижні, успішно був пройденийкурс ..
Інтеграція України у світовий економіко-політичний простір зумовлює зростання попиту на фахівців зі знанням іноземної мови. Вивчення англійської мови ..
У процесі підготовки фахівців спеціальності 281“Публічне управління та адміністрування” профільною кафедрою широко використовується впрова..

Ключові слова


Переглядів: 224
^