Відвідування Міжнародного Гранд Форуму BIT-2019 викладачем кафедри УІКБ

10:48, 21-09-2019

Викладач кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою – доцент  Якименко Ю.М. відвідав Міжнародний Гранд Форум «Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Безпеки. Навколо Кабелю. Академія FTTx» (BIT-2019), який відбувся 19 вересня в Києві, в конференц-холі ДЕПО за адресою: вул. Антоновича, 52.

На виставковій експозиції були представлені розробки с пропозиціями від провідних компаній галузі: Vodafone, Госспецсвязь, Дата-центр, ТОВ "Воля-Кабель".

Партнерами по Форуму виступили  відомі компанії на ринку України та за кордоном:

На Форумі пролунали експертні виступи з тематики:

• Аудит ІТ - необхідність чи загроза для CIO
  • Реалії виживання українського бізнесу: хакери, корпоративне шпигунство, прослуховування, крадіжка персональних даних
  • Kyiv Smart City: інноваційний розвиток столиці
  • Агенти інтернетизації: як Укртелеком управляє інженерами «в полях»
  • Побудова інтегрованого кіберзахисту
  • та інші.

Отримана на Форумі інформація, після її доведення до викладачів кафедри УІКБ, буде використана ними в своїх навчальних дисциплінах.

Фотографії