Вітаємо Сосновську Ольгу Олександрівну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук!

18:17, 20-09-2019

Колектив кафедри менеджменту щиро вітає докторанта кафедри Сосновську Ольгу Олександрівну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.04 - економіка та управління підприємствами ( за видами економічної діяльності).

В дисертаційному дослідженні «Управління економічною безпекою підприємств зв’язку: теорія та методологія» було представлено результати комплексного дослідження процесу формування системи економічної безпеки підприємств зв’язку як структурованого утворення, особливості побудови якого залежать від динаміки впливу факторів нестабільного бізнес-середовища на стійке функціонування підприємств зв’язку.

А також висловлюємо найщиріші вітання науковому консультанту доктору економічних наук, професору Зеліско Інні Михайлівні з поповненням в рядах наукової школи.

Фотографії