Зустріч студентів з інструктором CISCO

12:26, 21-09-2019

У вівторок о 15:00 у Студентському центрі, за підтримки представництва Cisco в Україні було проведено зустріч с інструктором компанії Cisco для студентів ДУТ. Зустріч була присвячена таким питанням: чим займається компанія Cisco, перспективи після проходження курсів, отримання нових знань, проходження міжнародної сертифікації в центрі Pearson VUE та інше.

Зустріч була проведена зі студентами 1, 2, 3 та 4 курсів.

Студентам 1 курсу буде відкриватися доступ до базових курсів, які дають змогу зрозуміти основну перевагу спеціальності.

Студентам 2 – 4 курсу поглибленні навички зі спеціальності. Особливо курс CCNA.

Авторизовані курси Академії Cisco:

Основи ІТ / IT Essentials

Основи ІТ / IT Essentials - це практична профорієнтаційна навчальне середовище, яка допомагає студентам розвивати базові комп'ютерні та професійні навички. Даний курс допомагає студентам підготуватися до початку роботи в сфері ІКТ і отримання сертифікату CompTIA A+, який забезпечує студентам конкурентну перевагу на ринку праці і сприяє просуванню по кар'єрних сходах.

CCNA Маршрутизація і Комутація / CCNA Routing & Switching

CCNA Маршрутизація і Комутація / CCNA Routing & Switching - це курс, спрямований на підготовку до здачі індустріального сертифіката CCNA (Сертифікований CISCO фахівець з мережних технологій). Після проходження цього курсу ви зможете проектувати, встановлювати, налаштовувати і експлуатувати як невеликі комп'ютерні мережі, так і мережі великих підприємств і інтернет-провайдерів.

CCNA Безпека / CCNA Security

В курсі СCNA Security - студенти вивчають основні принципи безпеки та отримують навички, необхідні для установки, усунення неполадок і моніторингу мережевих пристроїв з метою підтримки цілісності, конфіденційності та доступності даних і пристроїв. В курсі СCNA Security робиться акцент на практичному застосуванні навичок, необхідних для проектування, впровадження та підтримки безпеки мережі.

Основи Linux LPI / NDG Linux Essentials

Цей курс охоплює основи операційної системи і командного рядка Linux. Студенти, які закінчили цей курс повинні зрозуміти Linux як операційну систему, основні поняття відкритого вихідного коду, як використовується Linux і основи командного рядка Linux.

Введення в кібербезпека Cisco / Cisco Introduction to Cybersecurity

Цей курс охоплює тенденції в кібербезпеки і кар'єрні можливості в цій області. Кібербезпека стосується людей, продуктів і процесів, які захищають електронні дані від зловмисників. Цей курс знайомить студентів з різними мережевими фахівцями, які обговорюють захоплюючу і зростаючу індустрію кібербезпеки. Тривалість навчання 3 тижні.

Cisco хоче наймати висококваліфікованих спеціалістів та навчати майбутніх спеціалістів безкоштовно в Державному університеті телекомунікацій.

Студенти після проходження курсів Cisco мають можливість отримати міжнародні сертифікати та гарантовано отримати  перше високооплачуване робоче місце