Поповнення наукової спільноти кафедри маркетингу Державного університету телекомунікацій

14:05, 22-09-2019

Колектив кафедри маркетингу від щирого серця вітає доцента кафедри Євтушенко Наталю Олександрівну з найвищою сходинкою наукового пошуку, творчості і розвитку, з прекрасним захистом дисертації на тему: «ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ КОНСАЛТИНГОВОЇ ВЗАЄМОДІЇ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ» на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.04 - економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

Цей захист є доказом високої наукової кваліфікації, високим досягненням і великою перемогою!

Бажаємо  ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах і постійно боротися за свою мрію!

Бажаємо  неймовірних сил, світлого розуму і блискучих ідей для подальшого саморозвитку і самореалізації!

Бажаємо, щоб в житті місце було тільки для улюблених справ і людей, щоб завжди здійснювалися задумки та ідеї, щоб був неодмінний успіх і удача!

Как много сделано, как много вложено.

Труд титанический закончен в срок.

Вопросы, диспуты - все, как положено.

И замечательный вышел итог.

С успехом искренне поздравить хочется,

Защита докторской тяжелый труд.

Пусть будут радостны ваши эмоции,

Победы новые в карьере ждут!!!