Куратори – провідні агенти інноваційного змісту навчання

15:44, 22-09-2019

Як вже мали змогу переконатись наші студенти, інноваційний зміст навчання в Університеті реалізовується з першого курсу. І першими, а тому – найвпливовішими наставниками в опануванні інноваційного змісту – є куратори навчальних груп. У цьому навчальному році кураторами перших курсів є доценти кафедри економіки підприємств та соціальних технологій: Москаленко Лариса Миколаївна (група СТД-11) і Хлевицька Тетяна Борисівна (група ЕПД-11).

Вміння працювати у команді та здатність до ефективних комунікацій є однією з найголовніших компетенцій, яку висувають потенційні роботодавці до майбутніх працівників.

Отже, що може бути корисніше для згуртування колективу, ніж проведення часу всім разом в невимушеній обстановці?! Особливо якщо Ти - студент - першокурсник! Прогулянка осінньою столицею для цього підходить якнайкраще! І вони, шановні наші Першокурсники, це зробили!

18 вересня цього року студенти групп СТД-11 та ЕПД – 11 разом зі своїми кураторами здійснили незабутню  подорож столицею України. Завдяки силі і бадьорості духу наших студентів, ароматній каві, іскрометному гумору і позитивному настрою кожного учасника екскурсії, вона почалась з Контрактової площі і була продовжена по Андріївському узвозі та Пейзажній алеї!

Проведений час дав величезний позитивний заряд для подальшого плідного спілкування як куратора, так і самих студентів один з одним! ... Виникли нові спільні плани про наступні виїздні заняття за участю запрошених фахівців-практиків.

Вже з  перших тижнів навчання в Університеті наші студенти  не лише бадьоро оволодівають новими знаннями та навичками, відкривають світ науки та своєї професії, а також згуртовуються як дружній колектив.