Друге заняття з курсу Інтернет речей від партнера кафедри компанії Vodafone

14:35, 23-09-2019

Сьогодні відбулося друге заняття з моделювання IoT advance, яке є другим кроком щодо наближення до можливості проходження стажування в компанії Vodafone. Студенти отримали навики в побудові мереж операторського рівня на основі таких складових: Mobile core, IP core (L3vpn, трансляція адрес, FireWall), серверна інфраструктура.  Вони отримали завдання та розробили ескіз архітектури, яка максимально наближена до реальної. Студенти охоче обговорювали архітектуру мережі, яку вони будуть поступово реалізовувати на наступних парах.

Наступне заняття, що відбудеться 30.09.19 о 8:00, буде присвячене розробці макетів клієнтського обладнання на основі платформи Arduino.

Не втрать можливість отримати знання в перспективній галузі. Це є база твоєї подальшої кар'єри!