Вітаємо Ольховую Ірину Олександрівну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук!

14:40, 23-09-2019

Колектив кафедри менеджменту щиро вітає Ольховую Ірину Олександрівну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 - економіка та управління підприємствами ( за видами економічної діяльності).

В дисертаційному дослідженні «Організаційно-інформаційне забезпечення управління телекомунікаційних підприємств» обґрунтовано науково-методичні засади побудови оптимізаційної моделі організаційно-інформаційне забезпечення управління телекомунікаційних підприємств із використанням симплексного методу формування цільової функції, що охоплює інструментальну й методологічну підсистеми з відповідними обмеженнями за ресурсами і видами діяльності.

Запропоновано інноваційні підходи до формування організаційно-інформаційне забезпечення управління телекомунікаційних підприємств в умовах невизначеності параметрів зовнішнього середовища, що  передбачають нові цінності, розвиток компетентностей, інноваційність, креативність, когнітивну гнучкість, клієнтоорієнтованість та партнерство і забезпечують довгострокову кількісну та якісну ефективність діяльності.

Висловлюємо найщиріші вітання науковому керівнику доктору економічних наук, професору, завідувачу кафедри менеджменту Гудзь Олені Євгеніївні з поповненням в рядах наукової школи.