Участь кафедри ТТ в Першому Освітньому Форумі КМДА

14:49, 23-09-2019

13 вересня викладачі кафедри телекомунікаційних технологій та магістри групи РТДМ-52 прийняли участь у Першому Міжнародному Форумі Людського Капіталу «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО», який реалізувався в рамках Соціального проекту «Освітній Хаб міста Києва: територія нових можливостей для кожного». Захід пройшов у колонній залі КМДА.

На форумі було представлено багато презентацій на тему сучасної іноваційної освіти та розвитку держави. Найцікавішими були доповіді Голови ГО «Асоціація інноваційної та цифрової освіти» на тему: «Цифрова грамотність, як необхідна умова розбудови цифрової економіки» та експерта з питань освіти й компетенцій майбутнього в Українському інституті майбутнього Миколи Скиби на тему: «Для чого перевинаходити університет?».

Магістри мали можливість поспілкуватися з фахівцями, щоб отримати консультації з приводу впровадження своїх майбутніх розробок, а викладачі отримали розуміння стосовно компетенцій для майбутніх професій та необхідності й важливості інновацій у своїх навчальних програмах, про що не втомлюється нагадувати ректор нашого університету.

Презентації спікерів з Форуму за посиланням.