Зустріч студентів з фахівцем по Web-дизайну або «Що таке ВЕБ-ДИЗАЙН?»

16:37, 25-09-2019

На сьогоднішній день в нашому інформаційному світі нічого не стоїть на місці. Ми розвиваємося разом з новими технологіями, актуальними тенденціями, унікальними програмами. Тренди набирають колосальних обертів. Перед нами постає безліч можливостей і відкриттів.

Саме тому кафедра Комп’ютерної інженерії організувала зустріч для наших студентів з фахівцем по Web-дизайну.

Поговорили про поняття ВЕБ-ДИЗАЙН, про цікавинки, які насправді за ним криються.

Студентам пояснили, що Web-ДИЗАЙН - це актуальна, сучасна професія, яка дозволяє творчо розвиватися, креативно мислити, наповнювати своє життя яскравими фарбами і працювати над собою. Але з іншого боку, Веб-дизайн досить непроста і складна область. Як зазначив наш спікер: «Ви повинні бути готові до того, що це колосальна робота, яка вимагає дуже багато часу. Але ці знання знадобляться вам в різних ситуаціях і сферах життя, а це відмінна можливість для самореалізації та кар'єрного зростання».