XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Чому студенти обирають спеціальність Інформаційні системи та технології?

17:25, 26-09-2019

На новий 2019-2020 навчальний рік кафедра Інформаційних систем та технологій здійснила набір студентів у кількості двох груп на навчання за спеціальністю Інформаційні системи та технології, що свідчить про зацікавленість студентами у набутті знань, вмінь та навичок у сфері Інформаційні системи та технології.

Спеціальність 126 Інформаційні системи та технології наразі є дуже востребуваною, оскільки швидкий темп розвитку інформатизації суспільства зумовлює необхідність впровадження автоматизованих систем управління інформацією в різних сферах людського розвитку.

Спеціаліст повинен володіти абстрактним і логічним мисленням, прагнути до постійного розвитку та змін, мати навички проектувати, адмініструвати, керувати інформаційними системами, працювати в галузі інтернет-комунікацій.

Проектування інформаційних систем вимагає навичок, уяви та вміння знаходити нові рішення.

Різноманітні датчики, мікроконтролери та інші атрибути, пов’язані з Інтернетом речей сьогодні стали доступні кожному — цим і пояснюється зацікавленість спеціальністю студентами.

Замість реламних постів про спеціальність ми вирішили запитати у студентів, що обрали саме цю спеціальність — чому вони зробили такий вибір. Цікавою була думка як першокурсників, що лише приступили до навчання, так і студентів випускного курсу бакалаврату, оскільки вони уже отримали певні компетенції зі спеціальності та можуть поділитися своїми враженнями щодо цього.

Надзвичайно важливим критерієм, за яким наші майбутні студенти обирали цю спеціальність, є наявність у Державному університеті телекомунікацій матеріально-технічної бази для вивчення дисциплін, що дозволяє якісно проводити практичні та лабораторні заняття.

А остання угода кафедри із компанією Vodafone дозволяє за допомогою практичних знань та вмінь не лише конкурувати на ринку, а також отримати можливість прийняти безпосередню участь в розробці і впровадженні новітніх IoT-проектів в Україні.

Тому закликаємо абітурієнтів зробити свідомий вибір майбутнього — обрати зво та перспективну спеціальність, що стане запорукою успіху  майбутнього у сфері ІТ!

Переглядів: 4 530