Хочеш отримати високооплачуване робоче місце? З кафедрою Системного аналізу це легко!

14:30, 27-09-2019

Більшість студентів, які навчаються на спеціальностях галузі ІТ, починають свою трудову кар’єру вже з 2-го чи 3-го курсу. Але компанії переважно беруть на посади тих, хто вже має якийсь досвід. Що ж робити? Як легко отримати перше робоче місце і бажано з високою заробітною платнею?

У студентів Державного університету телекомунікацій такі питання практично не виникають завдяки тому, що в навчальному закладі створена унікальна партнерська програма взаємодії кафедр університету з компаніями, які є потенційними роботодавцями для випускників.

Одним із партнерів кафедри Системного аналізу є «Центр бізнес технологій». Це компанія, яка надає послуги в сфері розробки та впровадження систем автоматизації корпоративного управління з метою оптимізації бізнес-процесів і отримання конкурентних переваг. Компанія постійно розширюється, тому має потребу у спеціалістах.

Якщо ти вже закінчив університет або ти студент 2-3-4 курсу, маєш досвід програмування однією або декількома мовами програмування (навіть якщо це академічні мови), в тебе є бажання вивчати інструменти розробки, мови програмування та прикладні рішення компанії, то тебе чекає високооплачуване робоче місце.

Переваги роботи в «Центр Бізнес-Технологій»:

• Наставництво і поради по розвитку від кращих фахівців.
  • Надійність компанії – компанія працює на ринку впровадження систем автоматизації корпоративного управління вже більше 12-років.
  • Робота c унікальними розробками в області фінансового планування, управлінського обліку, управління витратами в ланцюгах поставок, трейдингу та іншими.
  • Дружний молодий колектив.
  • Офіс в центрі Києва.

Долучайся до команди фахівців компанії-партнера кафедри Системного аналізу та направляй резюме за адресою dl@cbt.ua.