Про завершення курсів в НАПНУ і отримання Свідоцтва про підвищення кваліфікації доцентом кафедри УІКБ Якименко Ю.М.

15:12, 28-09-2019

Після проходження навчання на курсах в "Університеті менеджменту освіти" Національної академії педагогічних наук України (НАПНУ) з 18.02.2019 по 20.09.2019г. і успішного захисту випускної роботи доцент кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою "(УІКБ) Якименко Юрій Михайлович отримав Свідоцтво про підвищення кваліфікації за категорією:" Науково-педагогічні працівники університетів, академій, інститутів ".

На завершальному третьому етапі курсів, який проходив з 16 по 20.09.2019р., були проведені заняття викладачами академії  і захист випускних робіт слухачами курсів.

ТЕМИ ЗАНЯТЬ

16.09-20.09.2019р.

Категорія слухачів: Науково-педагогічні працівники університетів, академій, інститутів

ІІІ етап

Куратор – тьютор: доц. М.В. Ілляхова

Тема занять

Вид занять

Викладачі

1.1. Проектний менеджмент в управлінні розвитком закладу освіти

доц. В.Я. Паздрій

5.1 Дослідницькі методики з використання ІТ- та STEM- технологій

ст.викл. Н.І. Гущина

3.2. Сучасні освітні тренди: перспективи і можливості упровадження

науково-практична конференція

2.1 Менеджмент інноваційних освітніх проектів

лекція

проф. В.В. Супрун

проф. О.О. Клокар

тематична дискусія

4.2 Індивідуальна траєкторія розвитку особистості педагогічного працівника та її супровід засобами недирективного управління

проф. П.Ф. Лушин

7.1 Спецкурс за вибором

семінарське заняття

4.1 Попередження професійного стресу та «професійного вигорання» особистості педагогічних працівників

доц. Н.І. Пінчук

1.2. Тенденції розвитку освіти  суспільства, побудованого на знаннях

проф. О.М. Отич

3.1 Науково-педагогічні проблеми освітнього процесу у ЗВО: виклики сьогодення

семінар-практикум (на базі Інституту модернізації змісту освіти)

Захист випускних робіт

проф.

Л.Ф. Панченко

ст.викл.

М.Ш. Фарухшина

Примітка.

На цих курсах в НАПНУ педагогічні працівники підвищують свою професійну діяльність завдяки: ознайомлення з сучасними тенденціями науково-методичного менеджменту освітніх інновацій та дидактики вищої школи, сучасними технологіями інтерактивного навчання у професійній діяльності науково-педагогічних працівників і психологічними особливостями освіти дорослих, креативними компетентностями науково-педагогічних працівників в умовах цифрового суспільства. Обов'язковим елементом підсумкової атестації слухача по завершенню курсів підвищення кваліфікації є захист випускної роботи професійної та практичної спрямованості.

Вибірка навчально-методичних матеріалів (З 3 етапу курсів в НАПНУ)

ІННОВАЦІЙНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЗАСІБ ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ. Інформаційне забезпечення управління виховною діяльністю педагогів.

А.Е. Гречаник, к.пед.н., доц., зав. кафедри наукових основ управління. ХНПУ імені Г.С. Сковороди.

ПРОЕКТНИЙ ПІДХІД В УПРАВЛІННІ навчальних закладів

К.е.н., доцент кафедри професійної та вищої освіти і права ЦІППО УМО, доцент кафедри стратегії бізнесу КНЕУ імені Вадима Гетьмана, генеральний директор Компанії Інтелектуальних Технологій (КІНТ), Паздрій Віталій Ярославович.

ПИТАННЯ, винесені на обговорення:

1. Коротко про підприємливість.

2. Сутність проекту.

3. Визначення ключових ресурсів навчального закладу.

Попередження професійного стресу і професійного вигорання персоналу освітньої організації

Н. І. Пінчук, доцент кафедри психології управління ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» канд. психол наук, доцент.

Фотографії