Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Англійська мова під час викладання профільних дисциплін інформаційним аналітикам та документознавцям

Інтеграція України у світовий економіко-політичний простір зумовлює зростання попиту на фахівців зі знанням іноземної мови. Вивчення англійської мови створює умови студентам нефілологічних факультетів реалізувати в майбутньому свою професійну мобільність.

Тільки в Державному університеті телекомунікацій студенти вивчають англійську мову за професійним спрямуванням на першому та другому курсах, а в наступні роки навчання іноземна мова використовується як інструмент майбутньої професійної діяльності – частину профільних дисциплін викладають саме англійською мовою.

Студенти, що навчаються за освітніми програмами "Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю" й "Документознавство та інформаційна діяльність" слухають курс "Копірайтинг та основи редагування", "Організація та управління діяльністю інформаційних установ", "Спічрайтинг та риторика" англійською мовою. Це збагачує словниковий професійний термінологічний запас, поглиблює знання з граматики англійської мови, формує в майбутніх спеціалістів уміння до іншомовного спілкування з конкретних професійних питань.

 
 

Під час проведення занять студенти читають науково-навчальну англомовну фахову літературу, вивчають професійну лексику й термінологію. Оскільки навчальні дисципліни англійською мовою викладають на 3 – 4 курсах, коли більшість студентів уже мають практичний професійний досвід, то використання навичок та знань з іноземної мови в комплексі зі знаннями з фаху формують додаткові професійні можливості, мовну компетенцію, уміння творчо підходити до вирішення завдань, пов’язаних із майбутньою професійною діяльністю.

Під час викладання навчальних дисциплін "Копірайтинг та основи редагування", "Організація та управління діяльністю інформаційних установ", "Спічрайтинг та риторика" англійською мовою викладачі продумують типові ситуації, характерні для професійної комунікації, які б створювали вмотивовану потребу в іншомовному спілкуванні й максимально наближали навчальний процес до природної професійної діяльності.

 

Інноваційний підхід до практичного оволодіння іноземною мовою на базі профільних дисциплін у Державному університеті телекомунікацій – це один із чинників, завдяки якому студенти в майбутньому обіймають достойні посади в різних країнах світу!

Оцініть новину:
14

Читайте також

Щоп’ятниці в Державному університеті телекомунікацій відбуваються Дні відкритих дверей, на які запрошують старшокласників з усіх куточків Україн..
В обранні майбутньої професії вагому роль відіграє правильна професійна орієнтація. Обираючи професію, кожна молода людина враховує свої вподобання, п..
Першокурсники кафедри Інформаційних систем та технологій продовжують роботу над ІоТ-проектами на курсах Інтернет речей. На даний момент усі команди..

Ключові слова


Переглядів: 324
^