XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Англійська мова під час викладання профільних дисциплін інформаційним аналітикам та документознавцям

21:36, 28-09-2019

Інтеграція України у світовий економіко-політичний простір зумовлює зростання попиту на фахівців зі знанням іноземної мови. Вивчення англійської мови створює умови студентам нефілологічних факультетів реалізувати в майбутньому свою професійну мобільність.

Тільки в Державному університеті телекомунікацій студенти вивчають англійську мову за професійним спрямуванням на першому та другому курсах, а в наступні роки навчання іноземна мова використовується як інструмент майбутньої професійної діяльності – частину профільних дисциплін викладають саме англійською мовою.

Студенти, що навчаються за освітніми програмами "Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю" й "Документознавство та інформаційна діяльність" слухають курс "Копірайтинг та основи редагування", "Організація та управління діяльністю інформаційних установ", "Спічрайтинг та риторика" англійською мовою. Це збагачує словниковий професійний термінологічний запас, поглиблює знання з граматики англійської мови, формує в майбутніх спеціалістів уміння до іншомовного спілкування з конкретних професійних питань.

 
 

Під час проведення занять студенти читають науково-навчальну англомовну фахову літературу, вивчають професійну лексику й термінологію. Оскільки навчальні дисципліни англійською мовою викладають на 3 – 4 курсах, коли більшість студентів уже мають практичний професійний досвід, то використання навичок та знань з іноземної мови в комплексі зі знаннями з фаху формують додаткові професійні можливості, мовну компетенцію, уміння творчо підходити до вирішення завдань, пов’язаних із майбутньою професійною діяльністю.

Під час викладання навчальних дисциплін "Копірайтинг та основи редагування", "Організація та управління діяльністю інформаційних установ", "Спічрайтинг та риторика" англійською мовою викладачі продумують типові ситуації, характерні для професійної комунікації, які б створювали вмотивовану потребу в іншомовному спілкуванні й максимально наближали навчальний процес до природної професійної діяльності.

 

Інноваційний підхід до практичного оволодіння іноземною мовою на базі профільних дисциплін у Державному університеті телекомунікацій – це один із чинників, завдяки якому студенти в майбутньому обіймають достойні посади в різних країнах світу!

Читайте також
Переглядів: 912