Підвищення кваліфікації викладачів кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

20:39, 29-09-2019

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності вітає к.е.н. Дименка Руслана Анатолійовича з плідною участю у 27-й науковій конференції System Dynamics Society, на якій розглядались зокрема проблеми розвитку малого та середнього бізнесу та вплив їх роботи загальноекономічні показники держави.

Крім того у рамках заходу бажаючі ознайомились з роботою серця фондового ринку світу – Нью-Йоркською фондовою біржою. А у поза робочий час відвідали головний офіс компанії-партнера Державного університету телекомунікацій – компанії Hewlett Packard Enterprise.

Участь у даному науковому заході дасть змогу навчати студентів спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Державного університету телекомунікацій, спираючись на досвід передових інституцій світу, які згодом складуть основу української біржі.

В той же час, інші педагогічні працівники кафедри, а саме професор кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, д.е.н., академік Сьомкіна Тетяна Віталіївна підвищувала рівень своєї педагогічної майстерності у Державному закладі вищої освіти Університет менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України.