Інноваційний зміст навчального процесу через використання сучасних програмних засобів для навчання студентів кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту

14:37, 30-09-2019

Інноваційні зміст навчального процесу на сьогоднішній день неможливо уявити, в тому числі, без використання сучасних програмних засобів. На кафедрі реконструйовані навчальні лабораторії, що дозволило використовувати в навчальному процесі сучасні програмні засоби, наприклад, для моделювання процесів, що відбуваються в радіопередавальних і радіоприймальних засобах технічного захисту інформації, на рівні передавачів, приймачів і їх складових, яке здійснюється, в тому числі, комплексом програм. MathLab; Multisim, Maple, Mathematica.

Це дозволяє підвищити якість навчання студентів, які можуть використовувати зазначені програмні засоби, при мінімальних витратах, для створення, модернізації спеціальних радіозасобів, що  застосовуються правоохоронними органами, митницею, прикордонною службою, збройними силами, службою безпеки України, моделювати параметри вказаних спецзасобів, забезпечувати потрібну структуру радіозасобів і їх параметрів.

Тільки в нашій спеціалізації Вас чекає якісна освіта і гарантоване робоче місце після закінчення університету!