Поповнення матеріальної бази кафедри Інформаційних систем та технологій від партнера — компанії Vodafone

15:55, 30-09-2019

Не так давно кафедра Інформаційних систем та технологій почала співпрацю із провідним українським мобільним оператором, що надає широкий спектр послуг, включаючи передачу даних за технологією 3G і 4G, мобільний голосовий зв'язок, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і мобільне телебачення, компанією Vodafone.

В рамках спільної роботи у межах дисципліни «Моделювання ІоТ advance» передбачено підготовку фахівців, що стануть гідними працівниками компанії.

30 вересня відбулося чергове заняття, на якому студенти користувалися обладнанням, що презентували працівники компанії-партнера, а саме набори апаратно-програмних засобів для побудови Інтернет речей — Arduino, за допомогою яких розробляли клієнтські пристрої. Компанія надала нам 25 екземплярів наборів Arduino, що дає змогу кожному студенту самостійно працювати з обладнанням.

Наявність такого обладнання забезпечить якісну практичну підготовку студентів!