Міжнародний обмін досвідом в рамках інноваційної моделі навчання

12:15, 03-10-2019

В рамках міжнародного співробітництва та інноваційного змісту навчання протягом 28 та 29 вересня 2019 р. к.е.н., доцентом кафедри менеджменту Гавриш О. М. було здійснено візит до Віденського університету (Universität Wien).

Universität Wien – один з найбільших та найстаріших університетів не тільки Австрії, але й усієї Центральної Європи: у 2015 році Universität Wien святкував своє 650-річчя. Крім того, Universität Wien є найбільшим  науково-дослідним та навчальним закладом Австрії, який є членом низки авторитетних міжнародних організацій, а саме мережі університетів європейських столиць UNICA, мережі університетів Європи ASEA-UniNet, Асоціації Європейських Університетів EUA.

Метою навчального візиту було отримання практичних навичок і знань в галузі управління, оволодіння їхнім досвідом у сфері розвитку власного бізнесу та набуття підприємницьких навичок. Зустріч пройшла в теплій, гостинній обстановці. Всі активності були корисними та інформативними. Співробітники Universität Wien демонстрували інноваційні методи та технології при організації роботи зі студентами, ділилися цікавими освітніми ресурсами для розвитку навичок XXI століття та модернізації освітнього процесу. Під час зустрічі співробітники Universität Wien наголосили, що головне у житті – це ціль, яку кожен повинен прагнути досягти.