Участь студентів та викладачів кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки в MUK EXPO 2019

12:22, 03-10-2019

Стало вже традицією прийняття участі викладачів та студентів кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки у щорічному форумі MUK EXPO 2019, який відбувся 2 жовтня в Києві та зібрав велику кількість українських та зарубіжних IТ-професіоналів.

На MUK EXPO 2019 лідери ринку інформаційних технологій, у тому числі технологій кібербезпеки, представили свої найсучасніші технологічні рішення, обладнання та продукти.

Особливу увагу та зацікавленість викликали доповіді та демонстрації експертів компаній – лідерів ринку рішень з кібербезпеки на MUK SECURITY HUB.

Під час цього заходу ми зустріли наших старих друзів Дмитра Нiкiтюка, керівника напрямку кібербезпеки компанії Інтрасистем, та Аліну Крошкіну, Product Manager IBM Security, з якими були обговорені питання подальшої співпраці з кафедрою інформаційної та кібернетичної безпеки та участі провідних компаній у підготовці майбутніх фахівців з кібербезпеки. Завідувачка кафедрою Галина Гайдур запросила представників провідних компаній – партнерів у гості до нашого Університету.