Інноваційний зміст навчання – це не просто слова: виїзне заняття студентів кафедри документознавства та інформаційної діяльності в Будинку Уряду України

11:37, 04-10-2019

Відповідно до вимог ректорату Державного університету телекомунікацій щодо запровадження інноваційного змісту навчання гарною традицією кафедри документознавства та інформаційної діяльності стало проведення виїзних тематичних занять з різних дисциплін.

Так, 01 жовтня 2019 року студенти ІІ курсу кафедри документознавства та інформаційної діяльності у рамках навчальної дисципліни «Організація роботи прес-служби» провели виїзне заняття у Будинку Уряду України.

Протягом візиту до установи студенти мали змогу ознайомитися з експозиціями Музею історії урядів України; дізнатися про історію становлення та діяльність урядів на території сучасної України протягом століття (1917–2019 рр.); ознайомитися зі структурою сучасного Уряду; переглянути матеріали, пов’язані зі специфікою діяльності керівників урядів та їхніх прес-служб (копії документів, особисті речі, нагороди, фотознімки тощо).

Чималий інтерес у студентів викликали експозиція подарунків керівникам та членам урядів України різних періодів, відвідування прес-центру сучасного Кабінету Міністрів України.

В одному із залів Будинку Уряду неабияке захоплення наших студентів викликав відтворений інтер’єр робочого кабінету Голови Ради Міністрів УРСР. Хлопці та дівчата мали змогу посидіти в кріслі Голови та уявити себе очільниками Ради Міністрів УРСР першої половини ХХ ст.

Потім відбулася екскурсія безпосередньо «коридорами влади», де студенти мали змогу не лише ознайомитися з внутрішньою структурою та особливостями діяльності різних підрозділів Кабінету Міністрів України, а й відчути себе міністрами, адже у них була можливість «зайняти крісла» чинних урядовців.

У черговий раз сподіваємося, що мине зовсім не багато часу, й наші випускники стануть достойними наступниками в українській владі. Тим паче, що обрана спеціальність «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» дає можливість втілити це у життя.