Практична англійська мова для професійної підготовки студентів-менеджерів

14:46, 04-10-2019

«The key to business success lies in innovation, which in turn is born of creativity»
James Goodnight

«Ключ до успіху в бізнесі полягає в інноваціях, які в свою чергу народжуються творчістю»

Джеймс Гуднайт

Для підвищення якості професійної підготовки майбутніх фахівців в області управління, активізації навчально-пізнавальної і науково-дослідної діяльності та розкриття творчого потенціалу студентів кафедри Менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва, які продовжують збагачувати знання на практичному підґрунті та починають вивчати дисципліну «Іноземна мова професійного спрямування» (Management) з 3 курсу є реалізація концептуально нової освітньої моделі яка забезпечує підготовку конкурентоспроможних фахівців, які повною мірою відповідають потребам сучасного ринку праці.

Під час навчання студенти оволодівають новітніми методами наукового підходу до управління, розширюють кругозір розуміння базових понять з менеджменту на англійській мові, вивчають та аналізують стандартні та нетипові ситуації моделей менеджменту та вміло охарактеризовують комбінацію оптимальних складових менеджменту.

Інноваційний зміст навчання кафедри Менеджменту забезпечує навчання студента тому, що потрібно і як потрібно!!!

Фахова направленість дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування» (Management) є необхідною, так як мова, що застосовується при викладені науково-управлінських питань, має певні особливості. До них відносяться лексико-граматичні особливості мови, а також специфічна термінологія, що притаманна відповідній галузі знань.

Курс англійської мови для студентів-менеджерів дозволяє їм вивчити особливості цієї мови при застосуванні у навчальний процес інноваційного змісту навчання для оволодівання теоретичними знаннями та практичними вміннями та навичками, потрібних під час їх практичного застосування.

Managers do things right, and leaders do things right.
Peter Drucker

Менеджери роблять речі правильно, а лідери роблять правильні речі.
Пітер Друкер