Innovative learning – навчання англійській мові за професійним спрямуванням

19:19, 06-10-2019

До дня працівника освіти кафедра Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності відповідно до пункту 4 інноваційного змісту навчання завершила розробку курсів, що будуть викладатися на 3 та 4 курсі англійською мовою.

Так, дисципліна StartUp Innovative дозволить формалізувати проект для його комерціалізації на міжнародному рівні.

Дисципліна Cash and Marketable Securities Management дозволить розібратись у керуванні грошових потоків на світовому рівні з урахуванням інформації, яку почерпнув завідувач кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності під час підвищення кваліфікації у Нью-Йоркській фондовій біржі.

Дисципліна Foreign Economic Activity Of Enterprises дозволить ознайомитись із функціонуванням світових фінансових інституцій та транснаціональних корпорацій.

А дисципліна Risk Management навчить як оцінити та передати інформацію про критичні ризики.