Підвищуємо інтерес до спеціальності Інформаційні системи та технології

10:43, 08-10-2019

В рамках підвищення рівня знань та наближення до реалій Інтернету речей, студенти кафедри Інформаційних систем та технологій відвідали захід Kyiv Smart City Forum, завданням якого було максимально популяризувати цінності smartcity та сприяти розбудові розумних міст. Kyiv Smart City Forum – це актуальний контент та інноваційні ідеї для усіх охочих, хто прагне змінювати свої міста на краще.

Студенти мали змогу долучитися до ІТ-спільноти та побачити практичний бік Інтернету речей, зацікавленість та дії компаній в розбудові та розвитку Розумних міст, які спрямовані зробити наше життя комфортним та безпечним.

Відвідування заходу дозволило студентам зрозуміти перспективи від навчання на спеціальності Інформаційні системи та технології, зрозуміти своє місце в розвитку ІТ-технологій та затребуваність на ринку праці.