Видача сертифікатів про завершення курсу «The Language of Science»

14:57, 08-10-2019

Знання англійської мови, особливо в ІТ сфері, є беззастережною умовою самореалізації висококваліфікованого спеціаліста. Кафедра ІСТ, беручи до уваги вимоги часу та втілюючи інноваційний зміст навчання, розроблений ректором ДУТ, пропонує студентам ІТ спеціальностей вивчати низку дисциплін англійською мовою, зокрема: Технологія VoIP, Моделювання IoT advance та Робототехніка.

Викладачі кафедри ІСТ постійно підвищують свій рівень знань іноземної мови. Приємною несподіванкою стало вручення ректором Державного університету телекомунікацій Толубком В.Б. кращим аспірантам (Віталій Марченко, Богдан Худік, Антон Глущук, Людмила Асеєва, а також асистент кафедри ІСТ – Віра Миколайчук) сертифікату про відмінні знання академічної англійської «Certificate of English Excellence», що свідчить про ґрунтовну підготовку та поглиблені знання англійської мови .

Слід зазначити, що при вивченні саме академічної англійської мови, особлива увага приділяється лексико-граматичним та фонетичним особливостям використання англійської мови в навчально-виховному процесі, читанні лекцій, проведенні практичних та лабораторних занять, керівництві науковими роботами студентів, написанні наукових статей тощо.

Вітаємо наших колег та бажаємо подальших звершень!!!