Профорієнтаційна робота з іноземними студентами

10:29, 09-10-2019

Іноземні абітурієнти з великою зацікавленістю відносяться до навчання в Державному університеті телекомунікацій. Вагомий внесок при виборі ними навчального закладу відіграє розроблений ректором інноваційний зміст навчання, який дає можливість повною мірою навчатися іноземним студентам тому, чому потрібно і як потрібно, теоретично і практично.

У межах інноваційного змісту навчання кафедрою менеджменту була проведена профорієнтаційна робота із іноземними абітурієнтами. Вони із зацікавленістю віднеслися до умов навчання за спеціальністю «Менеджмент», можливостями проходження практики в провідних компаніях України та подальшим працевлаштуванням по закінченню навчання.

Зустріч пройшла в комфортній, інтерактивній бесіді, під час якої іноземні абітурієнти задавали запитання, на які було надано обґрунтовані, змістовні відповіді. Після зустрічі іноземним абітурієнтам провели екскурсію в навчальну лабораторію кафедри «Мультиспектральний бізнес тренажер ІТ-менеджер» та показали обладнання, яке сприятиме для успішного їх навчання в Державному університеті телекомунікацій.

Шановні абітурієнти, кафедра менеджменту запрошує Вас на навчання в Державний університет телекомунікацій!