Практичне застосування знань студентами першого курсу спеціальності «Комп’ютерна інженерія»

15:11, 10-10-2019

Втілюючи інноваційний зміст навчання в навчальний процес, кафедра Комп’ютерної інженерії розпочинає підготовку по спеціальності з першого курсу першого семестру.

Однією з таких дисциплін, розроблених і впроваджених кафедрою згідно компетенцій компаній партнерів кафедри – потенційних роботодавців, з якими укладено договори про співпрацю, є дисципліна «Архітектура комп’ютерів».

Тільки в Державному університеті телекомунікацій студенти першого курсу вже вміють практично застосовувати знання починаючи з першого курсу!!! На практичному занятті по Архітектурі комп'ютерів, студенти своїми руками подетально збирають персональні комп’ютери, вчаться чистити комп’ютери від пилу та замінювати термопасту, збирають з набору деталей робочий зарядний пристрій для телефону, набувають практичних навичок пайки і створення робочих елементів для побутових потреб, вчаться налаштовувати свої ПК та гаджети.

Кожен студент усвідомлює, що абсолютно не варто платити за те, що вони тепер можуть робити своїми руками. Студенти переконуються, що при якісних теоретичних і практичних знаннях вони можуть отримати гідну освіту, що дозволить їм без проблем влаштуватися на бажану роботу!

Отже, вивчаючи дисципліну «Архітектура комп’ютерів», наші студенти після закінчення навчання за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія» у Державному університеті телекомунікацій, в якому запроваджено інноваційний зміст навчання, можуть претендувати на перше високооплачуване робоче місце.