Співпраця з компанією Huawei

08:37, 11-10-2019

ТОВ «Хуавей Україна» висловлює повагу та з задоволення повідомляє, що студент кафедри «Телекомунікаційних систем та мереж»  Гомзяк Ярослав Олександрович, студент 6 курсу, увійшов до переліку 10 студентів від майже 40 вузів України, які цього року візьмуть участь у програмі Huawei «Насіння для майбутнього».

Проект передбачає відвідування Пекіну та Шеньчженю у період з 21 жовтня по 01 листопада 2019 року.

В 2017 році вже був учасником цієї програми від Університету студент Бондаренко Євгеній, який навчався за спеціальністю «Телекомунікаційні системи та мережі».

Колектив державного університутету телекомунікацій високо цінує співпрацю з компанією-партнером «Хуавей Україна» та висловлює щиру вдячність за підтримку у справі підготовки високваліфікованих фахівців для галузі телекомунікацій та розвитку навчальної матеріальної-технічної бази Університету.

Висока оцінка знань та практичних навичок студента спеціалізації «Телекомунікаційні системи та мережи» спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка» Гомзяка Ярослава Олександровича, який навчається на 6-му курсі нашого університету, свідчить про доцільність реалізації в Державному університеті телекомунікацій інноваційного змісту навчання, до визначених компаніями-потенційних роботодавцями необхідних професійних компетенцій.

Фотографії