Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Розпочались підготовчі курси на кафедрі фізики

Вже котрий рік проводиться набір на Підготовчі курси, метою яких є підготовка майбутніх абітурієнтів до ЗНО та до успішного навчання в Університеті. Цього року заняття на 8-місячних курсах почалися  5 жовтня. Заняття з дисципліни «Фізика»   проводить старший викладач кафедри Морозова С.В.

Цього року на курси записалися як учні випускних 11-х класів, так і студенти ліцеїв та коледжів – навчання на курсах додає додаткові бали при вcтупі на певні спеціальності. Кількість доданих балів визначається результатами підсумкових робіт.

Переважна більшість слухачів курсів після успішного складання ЗНО стає студентами Університету.

Тож запрошуємо всіх бажаючих навчатися у Державному університеті телекомунікацій на курси. Будемо раді бачити Вас нашими студентами у наступному навчальному році!!!


Фотографії

Оцініть новину:
5

Читайте також

В рамках моделі інноваційного змісту навчання, викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Державного університету телекомунікац..
У відповідь на запити компаній-роботодавців кафедра економіки підприємств та соціальних технологій приділяє особливу увагу формуванню професійних комп..
Впровадження інноваційних досягнень ІТ – галузі в навчання студентів є основою в роботі Навчально – наукового інституту захисту інформації..

Ключові слова


Переглядів: 166
^