Відвідування студентами Міжнародної спеціалізованої виставки “EXPERT SECURITY – 2019”

11:17, 11-10-2019

З 8 по 11 жовтня у Києві проходила Міжнародна спеціалізована виставка “EXPERT SECURITY – 2019”. Тематична спрямованість виставки, а саме сучасні інноваційні системи захисту інформації, безпеки територій, будівель, засоби забезпечення громадської безпеки, обумовила велику зацікавленість студентів кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту як майбутніх професіоналів у галузі інформаційної та кібербезпеки. Така розширена тематика виставки забезпечує вичерпне і всебічне розкриття повного спектру питань безпеки. Студентам кафедри, під керівництвом завідувача кафедри та викладачів, було організовано відвідування виставки.

На виставці студенти ознайомилися з сучасними технологічними рішеннями та сучасним обладнанням для забезпечення інформаційної безпеки у інформаційних та комунікаційних системах. Свої інноваційні рішення представляли такі компанії-партнери кафедри як Центр інформаційної безпеки, DATAS TECHNOLOGY, IQ Trading, SEC GROUP, Бастіон‑Київ, Трител та інші.

Співпраця кафедри з передовими компаніями в галузі кібербезпеки сприятиме досягненню кінцевої мети навчання студентів – гарантованому працевлаштуванню.