Нова сторінка наукового життя кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій

17:54, 11-10-2019

Наука і техніка ніколи не стоять на місці в своєму розвитку. Щоб бути в ритмі з їх вдосконаленням, викладачі кафедри постійно працюють над новими науковими розробками і виставляють їх на обговорення на наукових конференціях. Так доцент кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій Плющ О.Г. нещодавно прийняв участь у науково практичній конференції 2019 IEEE International Scientific-Practical Conference Problems of Infocommunications Science and Technology, яка відбулася в Києві 8-11 жовтня в  Університеті Бориса Грінченка.

Робота конференції проходила англійською мовою і всі доповіді та відповідні публікації пройшли анонімне рецензування – peer review. Доповідь доцента кафедри Плюща О.Г. була з цікавістю сприйнята аудиторією та отримала схвальні відгуки учасників конференції. Матеріали доповіді будуть використовуватися в учбовому процесі на кафедрі, а також для здійснення дисертаційних досліджень.

Результати участі викладачів кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій будуть обговорені на засіданнях кафедри та окреслені плани їх подальшого розвитку та вдосконалення.

Кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій завжди знаходиться на передових рубежах науки та техніки і використовує ці знання для навчання студентів. Саме тому ми запрошуємо студентів схильних до науки до навчання на нашій кафедрі.