Самореалізація на міжнародному просторі: нові можливості для майбутніх економістів!

18:23, 11-10-2019

Що таке і як це працює на практиці: Business Collaboration, Public Collaboration, Hackathons, Fundraising, International Projects, Business Incubators, Freelance work, Startup, Outsourcing? Це, і не тільки, вже почали вивчати виключно англійською студенти спеціальності «Економіка» в нашому Університеті!

Професійний економіст із володінням англійської мови – це найцінніший ресурс в компанії. І це вже не секрет. Адже, конкурентоспроможній фахівець -  це той, хто вільно володіє професійною англійською на робочому місці для співробітництва, ділового листування, обміну досвідом на міжнародній арені, підвищення кваліфікації в інших країнах світу. А найголовніше –  для виконання функціональних обов’язків за міжнародними стандартами!

Для молодих спеціалістів, які розпочинають трудовий досвід, оволодіння професійною англійською дає ще одну цінність - це працевлаштування у міжнародну компанію або організацію. Тому, дисципліни, які викладаються  на кафедрі «Економіки підприємств та соціальних технологій» англійською мовою мають багатогранне спрямування. Наразі економісти вивчають англійською такі дисципліни, як: «Економічне партнерство», «Економіка продажів», «Економічна звітність», «Управління розвитком персоналу».

Завдяки цим дисциплінам, окрім уміння спілкуватись виключно англійською, майбутній економіст зможе:

• складати англомовні аналітичні звіти з економічної, фінансової та статистичної інформації;
  • оволодіти технікою case studies та SWOT аналізу – теж англійською;
  • розробляти економічні та маркетингові плани з використанням сучасної бізнес-термінології;
  • англійською проводити переговори, досягати згоди та врегульовувати конфлікти.

І це далеко не повний перелік найцінніших компетенцій, які вкрай необхідні економістам, націленим на успішну кар’єру і вдалу самореалізацію!

До зустрічі заняттях, шановні Студенти!