Черговий День відкритих дверей на кафедрі ТТ

13:23, 18-10-2019

На кафедру Телекомунікаційних технологій 17.10.2019 року знову завітала делегація школярів зі Спеціалізованої школи №115 Солом’янського району. В лабораторії волоконно-оптичного зв’язку доцент кафедри Марков С.Ю. розказав про перспективи навчання за спеціалізацією «Волоконно-оптичні системи передачі» та продемонстрував обладнання, на якому навчаються студенти.

Першим кроком до опанування даної спеціальності може бути навчання школярів у секції Інформаційно-телекомунікаційних систем та технологій відділення Технічних наук Малої Академії Наук (МАН), що з цього року працює на базі Навчально-наукового інституту Телекомунікацій. Завідувач кафедри Телекомунікаційних технологій Гетманець О.В. розповів гостям про можливості наукової роботи школярів на кафедрі.

Запрошуємо учнівську молодь долучатися до вивчення новітніх технологій!