Навчання на основі компетенцій роботодавців – запорука успішного працевлаштування!

11:16, 19-10-2019

Кафедра Системного аналізу постійно вдосконалює зміст навчальних дисциплін, які спрямовані на розвиток професійних навичок та вмінь, оскільки кожен роботодавець зацікавлений в тому, щоб випускники вишів, які влаштовуються на роботу, вже мали необхідний досвід.

Майбутні спеціалісти з системного аналізу можуть отримати ці навички ще під час навчання, оскільки тематика дисциплін формується на основі компетенцій тих компаній, які мають потребу в бізнес-аналітиках, спеціалістах з проектування та розробки інформаційних систем широкого призначення, фахівцях з обробки даних, тестувальників та інших спеціалістах галузі ІТ. Кожна компетенція роботодавця покладається в основу навчальної теми дисципліни та дозволяє сформувати перелік знань та вмінь, необхідних для її опанування теоретично та практично.

Завдяки інноваційному змісту навчання, кожен студент, який обирає навчання в Державному університеті телекомунікацій на спеціальності Системний аналіз, може бути впевнений,  що ті знання, які він отримує на лекціях та практичних і лабораторних заняттях, забезпечать йому професійний успіх в сфері ІТ!