Тренінговий центр компанії ЕРАМ при кафедрі Інженерії програмного забезпечення в Державному університеті телекомунікацій

19:35, 20-10-2019

Тренінговий центр компанії EPAM Systems розпочав свою роботу в Державному університеті телекомунікацій в листопаді 2015 року.

Цей рік не став виключенням з нашої доброї співпраці з компанією ЕРАМ. Так, 9 жовтня розпочали свої заняття слухачі курсів у напрямку Front-end розробки.

Web (або front-end) розробники - це фахівці, які добре знають web програмування клієнтської частини веб-сайту. Можна сказати, що їх завданням є створення привабливого і зручного веб-дизайну і інтерфейсу, які в свою чергу є показниками якісного програмного забезпечення. Також від веб-дизайну залежить кількість користувачів інтернет ресурсу, що важливо взяти до уваги програмісту при розробці веб-додатків. Уміння правильно використовувати web-дизайн є великим плюсом для розробника. Front-end програміст повинен добре володіти HTML розміткою, CSS, мовою програмування JavaScript, а  також фреймворком цієї мови, таким як JQuery, ще він повинен знати правила правильного і зручного інтерфейсу.

Участь у програмах можлива тільки після проходження відбіркового тестування, яке проводиться в два етапи. Приємно відзначити, що в групі, що розпочала заняття є наші студенти групи ПД-34: Приндюк Владислав, Хом’як Дмитро, Двірний Дмитро та Ролдугін Євгеній.

Тренер у напрямку front-end доцент кафедри Яскевич Владислав Олександрович, який захопив студентів Web-розробкою та дав знання, які базуються на вимогах роботодавців, яких вистачило хлопцям для проходження відбору. Другий етап відбору стосується перевірки володіння англійською мовою. Завдяки іноваційним змінам,  втіленим на кафедрі Інженерія програмного забезпечення,  наші студенти оволоділи англійською мовою на рівні В1-В2 за 1-2 курси, а зараз вдосконалюють свої знання, оскільки 20% практичних занять на 3-4 курсі викладається англійською мовою, для можливості вільно володіти технічною англійською мовою.

На курсах учасникам пропонують не тільки знання і досвід, але також можливість працевлаштуватися в одній з найбільших аутсорсингових компаній в Україні - EPAM Systems.

Бажаємо хлопцям успіху у втіленні своєї мрії в реальність!

Фотографії