Асистент кафедри ІКБ отримала роль інструктора академії Cisco, що допоможе впроваджувати в життя інноваційний зміст навчання

10:38, 23-10-2019

За підтримки представництва та партнера кафедри Cisco в Україні, на базі НТУ «Дніпровська політехніка» в Центрі підготовки інструкторів Cisco влітку проходила підготовка з курсу CCENT.

Асистент кафедри Бржевська Зореслава Михайлівна успішно закінчила навчання та отримала роль інструктора академії Cisco з курсу CCENT та уже в цьому навчальному році в рамках інноваційного змісту навчання, наші студенти зможуть пройти даний курс та отримати сертифікати, що дозволить їм при сумлінному вивченні курсу отримати перше високооплачуване робоче місце.

Щиро дякуємо за організоване та відмінно проведено навчання Центру підготовки інструкторів та підтримки академій Cisco при НТУ «Дніпровська політехніка», а саме тренеру інструкторів пані Яні Панферовій та керівнику центру Леоніду Цвіркуну та пані Олені Домотенко менеджеру програм корпоративної соціальної відповідальності Cisco в Україні та Азербайджані.