У студентів є чому повчитися: тренінг для викладачів кафедри документознавства та інформаційної діяльності

18:25, 24-10-2019

Тисячоліттями людство прагнуло вдосконалення – фізичного, морального, інтелектуального… Й у всі часи це виявлялося по-різному.

Сьогодні ми теж, як ніколи, змушені крокувати у ногу з часом, адаптуватися не тільки до стрімкого науково-технічного прогресу, а поглиблено вивчати себе... Щоб бути гармонійною особистістю!!!

Викладачам кафедри документознавства та інформаційної діяльності у цьому допомагають студенти – вони не тільки навчаються, але і вчать!

Так, цього тижня студенти першого курсу провели тренінг «Гармонійно розвинена особистість» для викладачів кафедри. Це був дуже цікавий пізнавально-практичний захід, проведений у дружній атмосфері та супроводжуваний гарним настроєм.

Викладачі разом зі студентами виконували різні завдання, кейси, дискутували, ділилися власним досвідом та мріями… Зрештою, «створили портрет» гармонійної особистості та пообіцяли один одному масимально бути схожими на ідеальний образ! А це означає бути: фізично та інтелектуально розвинутими, працелюбними, матеріально забезпеченими, високоморальними, «тверезими» (без шкідливих звичок), соціально-активними, творчими та винахідливими, патріотами, гарними батьками та дітьми, природошанобливими, впевненими, сміливими, рішучими, відповідальними, дипломатами, господарями, друзями… І звичайно, готовими до навчання!

Сподіваємося, такі зустрічі стануть гарною традицією для студентів і викладачів кафедри документознавства та інформаційної діяльності! Адже вчитися і пізнавати нове завжди корисно!!!