Впровадження інноваційної форми навчання у дисципліни кафедри МВТ

09:36, 25-10-2019

20.09 весь 3 курс у складі груп ТСД заслухав лекцію з предмету ''Основи телебачення та радіомовлення'' у розрізі поставленних задач університетом з  впровадження інноваційних форм щодо отримання знань та компетенцій визначених підприємствами-роботодавцями. Викладач Кафедри Мобільних і Відеоінформаційних технологій Пархоменко Володимир Лукич вирішив зробити заняття трішки цікавішим і запросив фахівця у сфері  відеореклами. Під час пари були розглянуто  програми,з допомогою яких роблять професійні рекламні ролики котрі оточують і зустрічаются нам всюди.  Доповідач мав досвід роботи вже більше трьох років.  Він розповідав нам про особливості роботи, різновиди програм для монтажу і цілі цієї процедури.  Студентам продемонстрували всі моделі сучасного і якісного обладнання для відеозйомки, розповіли їх характеристики і показали в дії.  Після всього лектором було задано кілька питань до аудиторії, на які всі охоче відповіли.  Слухачі охоче задавали питання по ходу розповіді лектору.  В кінці лекції зняли відео за участю з третього курсу і зробили пару кадрів для наступних кроків монтажу.  Всі залишилися задоволені від проведеної лекції, але цього часу було мало щоб добре розібратися.  Деякі люди зацікавилися і вирішили спробувати свої сили в відеореклама після цієї лекції.

В додаток до всього було розглянуто декiлька программ для професійного відеомонтажу:

• Adobe Illustrator;
  • Adobe Photoshop;
  • Adobe InDesign;
  • Sony Vegas Pro;

За допомогою цих саме програм було створено 3D анімацію реклами фірми KITKAT для подальшого її розміщення по місту.

Фотографії