«Студентський науковий гурток «ІР Телефонія»

14:23, 25-10-2019

На кафедрі Телекомунікаційних систем та мереж продовжує свою роботу студентський науковий гурток «ІР Телефонія». Керівник гуртка: доцент кафедри ТСМ, к.т.н., доц. Антонюк Михайло Іванович.

Періодичність занять - 1 раз на місяць.

Учасниками наукового гуртка можуть бути студенти магістерських груп факультетів ТК, ІТ, студенти інших груп, аспіранти, викладачі Державного університету телекомунікацій.

Основними завданнями гуртка є:

1. Вивчення принципів побудови мереж ІР телефонії з використанням протоколів Н.323, SIP, SIP-T, MGCP, MEGACO/H.248, SIGTRAN.
  2. Засвоєння принципів побудови мереж з комутацією пакетів для передачі мови, даних і відеоінформації.
  3. Вивчення основних схем передачі мови на базі протоколів ІР телефонії за сценаріями: телефон – телефон, телефон – комп’ютер, комп’ютер - комп’ютер і схеми сумісної роботи ТМЗК і ІР телефонії.
  4. Отримання навичок побудови мереж ІР телефонії з використанням обладнання компанії D-Link, програмного комутатора Softswitch в межах ТМЗК і ІР телефонії.

Бажаючих прийняти участь в роботі гуртка просимо звертатись на кафедру Телекомунікаційних систем та мереж.