Участь студентів спеціальності «Комп’ютерна інженерія» у профорієнтаційній роботі

15:47, 25-10-2019

Наші студенти вже сповна відчули на собі дію інноваційного змісту навчання, реалізованого на кафедрі Комп’ютерної інженерії Державного університету телекомунікацій. І вже тепер є активними учасниками профорієнтаційної роботи з випускниками шкіл, де ще донедавна самі були учнями. Такі зустрічі проходять в дуже дружній атмосфері, учні мають можливість поставити питання не тільки викладачу кафедри, а й безпосередньо самому студенту, що їх ще більше стимулює до активного пізнання та бесіди.

На кожній такій зустрічі з майбутніми абітурієнтами обговорюємо переваги інноваційного змісту навчання, акцентуємо увагу на те, що підготовка по спеціальності в Державному університеті телекомунікацій починається з першого курсу, особливу увагу приділяємо вивченню англійської мови протягом усіх років навчання, що є надзвичайно необхідною умовою успішного працевлаштування в майбутньому.