12:41, 26-10-2019

Профорієнтаційна робота з випускниками коледжів – одна з найважливіших ділянок профорієнтаційної роботи  колективу кафедри менеджменту.

21 жовтня 2019 року доцентом кафедри к.і.н. Мельничук Ліною Володимірівною було проведено зустріч з випускниками Ірпінського Державного коледжу економіки і права.

Під час бесіди Ліна Володимирівна зазначила, що вибір професії — це  чи не найскладніший  життєвий вибір, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої особистості, так і для суспільства. Вибір професії – це по суті вибір життєвого шляху, тому від вибору професії до душі, залежить задоволення людини своєю долею.

Та особливу увагу, звернула на те, що лише в Державному університеті телекомунікацій впроваджено Інноваційний зміст навчання, що викликало неабияку зацікавленість слухачів.

Розповіла про важливіші аспекти отримання вищої освіти у навчальному закладі, організацію навчання та перспективи працевлаштування випускників кафедри.

Також відповіла на питання про вступні іспити та предмети ЗНО, терміни  та особливості навчального процесу за спеціальністю 073 «Менеджмент».

На завершення зустрічи Ліна Володимирівна запропонувала усім провести дослідження подальших планів,  щодо професійного самовизначення, та побажала зробити правильний крок у житті - обрати професію до душі.

Фотографії