Профорієнтаційна робота викладачів кафедри документознавства та інформаційної діяльності з учнями Великоснітинської ЗОШ Київської області

17:05, 03-11-2019

Щоп’ятниці в Державному університеті телекомунікацій відбуваються Дні відкритих дверей, на які запрошують старшокласників з усіх куточків України, їхніх батьків, учителів ознайомитися з перевагами навчання в нашому закладі.

Цього тижня, 01 листопада 2019 року, викладачі кафедри документознавства та інформаційної діяльності, В.І. Качмала, Н. А. Дубовик, Н. А. Кирилюк, організували екскурсію для учнів Великоснітинської ЗОШ Фастівського району Київської області навчальним корпусом університету. Доцент В. І. Качмала розповіла одинадцятикласникам про інноваційний зміст навчання в університеті.

Так, у студентів, які навчаються за освітніми програмами "Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю", Документознавство та інформаційна діяльність" більшість навчальних годин відведено на практичні та семінарські заняття, на яких у майбутніх спеціалістів формуються уміння й навички, необхідні для подальшої професійної діяльності. Після успішного засвоєння курсу з електронного документообігу студенти отримують сертифікати про вміння працювати з програмним забезпеченням "Аскод". Частину занять на старших курсах викладають англійською мовою для підвищення професійної готовності майбутніх спеціалістів. Лектор наголосила на перспективах навчання в магістратурі й аспірантурі університету, можливості проходження виробничої практики в Національному банку України, Київській міській адміністрації, міністерствах нашої держави. Знайомство викладачів та учнів відбувалося в навчально-науковій лабораторії "Віртуальний офіс", й одинадцятикласники наживо побачили, у яких аудиторіях вони будуть навчатися.

Варто відмітити, що це вже друга зустріч учнів Великоснітинської ЗОШ із викладачами кафедри документознавства та інформаційної діяльності.