Вивчення англійської мови – невід’ємна складова інноваційного змісту навчання

17:35, 05-11-2019

За концепцією інноваційного змісту навчання, розробленою ректором Державного університету телекомунікацій, починаючи з першого року навчання, посилено вивчається іноземна мова, а на 3-4-5 курсах по всім дисциплінам, які викладаються кафедрою, 20 % занять проводяться англійською мовою. Студентами впродовж усіх років навчання накопичуються знання з англійської мови, що забезпечує володіння нею на міжнародному рівні В2. Наш студент-випускник може вільно спілкуватися іноземною мовою, з легкістю вести перемовини та співбесіди, що дозволяє йому отримати перше високооплачуване робоче місце, бути конкурентним на ринку праці.

При сумлінному ставленні до навчання, підготовці до занять студенти, які навчаються за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» мають можливість проходити курси та отримувати сертифікати. Наші найкращі студентки - Аня Сіненко та Аліна Хуторна отримали сертифікати про успішне проходження курсів з іноземних мов «English for Information Technology».

Вітаємо та бажаємо не зупинятись на досягнутому!!!

Фотографії