Відгуки студентів групи ТСД-12 про навчання в нашому університеті та перспективи працевлаштування

18:58, 05-11-2019

Я, Фадєєв Микита, вибрав даний університет через цікавлячу мене спеціальність - Мобільний зв'язок. Навчання в університеті цікаве і досить легке. Так само цей університет співпрацює з іменитими компаніями, що гарантує працевлаштування.

Я поступила в ДУТ в цьому році на спеціальність Телекомунікації та радіотехніка. Подавала заяву в цей університет за порадою знайомої, яка вже вчиться на другому курсі. І я зовсім не шкодую, що зробила це. У ДУТі хороша матеріальна база, в коридорах і аудиторіях хороший ремонт, класні чуйні викладачі, пари проходять швидко і цікаво + на першому поверсі є IT-кафе, де все дуже смачно і недорого. Знаю багатьох студентів, які вже з 2-3 курсу працюють за фахом, тобто після закінчення ВНЗ є перспектива.