Впровадження інноваційного змісту навчання на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки

14:46, 06-11-2019

1 листопада 2019 р. завідувач кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки Гайдур Галина Іванівна провела з першокурсниками збори, присвячені впровадженню інноваційного змісту навчання на кафедрі. Студенти  дізналися що в нашому університеті впроваджують в життя багато нового і особливого, запровадженого ректором Державного університету телекомунікацій Толубко Володимиром Борисовичем. Галина Іванівна детально розповіла першокурсникам про кожний з 12 пунктів інноваційного навчання. Девіз нашого Університету: «Ми навчаємось тому, чому потрібно і як потрібно».

Втілення інноваційного змісту навчання на кафедрі ІКБ дозволяє студентам які сумлінно навчаються оволодіти технічною англійською мовою, отримати знання та практичні вміння для роботи з обладнанням та ПЗ з інформаційної та кібернетичної безпеки.

Саме такий інноваційний підхід дозволить нашим студентам отримати своє перше високооплачуване робоче місце.

Завідуюча кафедрою розповіла про сучасну матеріальну базу, яка є на кафедрі та пояснила в яких дисциплінах вона застосовується. Така сучасна матеріально-технічна база є на кафедрі ІКБ завдяки партнерам, як, наприклад, ІВМ. Партнери кафедри є першими роботодавцями для наших студентів.