Знайомство економістів з фінансовою системою України

16:04, 07-11-2019

Слово «Гроші!» має особливу магію… Воно притягує, зачаровує… Саме тому відвідування «Музею грошей» Національного банку України викликало у студентів другого курсу спеціальності «Економіка» 6 листопада 2019 року непересічний, жвавий інтерес.

Доцільність такого знайомства набуває особливого значення відповідно до інноваційної орієнтації навчального процесу в ДУТ при вивченні теми: «Фінансова система в Україні».

Студентів-економістів зацікавила історія грошового обігу і розвиток фінансово-грошових відносин на території України з найдавніших часів до сьогодення. Багато запитань викликало походження національної валюти – гривні – від лічильно-вагової одиниці ІХ ст. та срібного зливка ХІ – ХІІІ ст. до перших гривень Української Народної Республіки (1917 – 1920 рр.) і сучасних грошей.

Сучасний музей грошей не тільки надає відвідувачам можливість ознайомитися із цінними експонатами, а й підвищити рівень своєї фінансової грамотності.

Найбільшу увагу студентів привернула колекція пам’ятних монет України.

Після відвідання «Музею грошей» Національного банку України у студентів залишилися незабутні враження.