Засідання круглого столу «Я – майбутній менеджер»

13:02, 08-11-2019

Без менеджерів сьогодні не обійтися як виробництву, так і невиробничій сфері і, особливо, бізнесу, що все більше поширюється в Україні. Менеджер — такий важливий чинник будь-якої справи, як і засоби виробництва, кошти, матеріали, робітники тощо, а за великим рахунком — це на сьогодні основний чинник виробництва. Особливістю такого чинника є його динамічність, інтуїція, тип мислення, сума знань, організаторський талант, здібність працювати з людьми. Чим вище рівень підготовки менеджера, тим більше підстав мати ефективне виробництво, підприємництво.

7 листопада 2019 на кафедрі менеджменту відбулося вдруге засідання круглого столу  серед студентів групи МНД – 12 на тему «Я – майбутній менеджер».

Студенти проявили свої творчі здібності та показали володіння лідерськими та організаторськими якостями.

Після представлення презентацій було проведене таємне голосування для визначення переможців у трьох номінаціях.

Були відзначені та нагороджені:

• Кубрак Аліна  у номінації «TOP manager» - за найперспективаніший організаційний підхід, що направлений на цілеспрямування своїх рішучих ідей з чітко поставленою задачею на майбутнє.
  • Кондратьєв Олександр  у номінації «SMART  manager» за кращу послідовно-логічну побудову стратегії своєї мети та цілей (розвитку своєї кар’єри).
  • Васильєв Микита  у номінації «INCREDIBLE manager»  за творчий підхід до розробки презентації: анімація, цікаві картинки, яскравий стиль, асоціації тощо.

Щиро дякуємо та вітаємо усіх студентів групи МНД – 12 з їх першим дебютом,  кожен виступ був яскравим та особливим, сповнений впевненості та рішучості дій у досягнені мети.

Кожний із вас повинен пам’ятати, що він є творцем свого майбутнього!!!